Найкращий корейський тонік на ринкуЯк велика шанувальниця корейської косметики, я перепробувала багато корейських тоніків, бо в мене надзвичайно суха та чутлива шкіра. Цей тонік від Anu's, безперечно, найкращий з усіх, що я пЧитати далі
Хороший лосьйон, але упаковка...Лосьйон відмінний, зволожує, не жирніє, чудовий для зими. Упаковка не дуже практична, тому що її дуже важко дістати, краще б була помпа.
Чудовий тонер!Особисто один з найкращих тоніків, які я пробувала останнім часом. Немає специфічного запаху, приємний для обличчя. Я наношу його прямо пальцями і він не стікає по руках, а на все обличчя поЧитати далі