СуперОсобисто мені він дуже подобається, це не зовсім пінка, а скоріше гель/лосьйон для зняття макіяжу та очищення обличчя. Ніжний і не залишає обличчя сухим після використання.
Чудовий нежирний кремЦей крем чудово заспокоює та живить шкіру, а також добре підходить як основа під макіяж. Якщо наносити його товстим шаром ввечері, вранці ваша шкіра буде найм’якшою.
Чудовий продуктУ мене є досвід роботи з брендом, і мені подобається його продукт. Моя попередня емульсія була зеленою, але я радий, що замовив і червону модель.
Трохи сильнийВін трохи міцний і висихає, але добре підходить для зникнення ліній. Якщо я використовую його занадто часто, шкіра під очима лущиться, тому я використовую його один-два рази на тиждень післяЧитати далі