РозчарованийЯ досить розчарована захопленими відгуками, на мою думку, це один з найгірших продуктів BOJ. Він має дивну консистенцію, залишає липкий слід, абсолютно не надає блиску моєму обличчю, мої порЧитати далі
Крем для очейЯ в захваті від крему, його текстура майже слизька (липка, легко розподіляється). Він може триматися дуже довго, потрібна лише невелика кількість. А коли наносиш, крем чудово вбирається в шкЧитати далі
Зелений виноград ФрудіяМоя шкіра жирна та зневоднена. Я боялася, що цей гель-крем не забезпечить достатнього зволоження, але я помилялася. Він не жирний, і шкіра після його використання живлена, немає відчуття стяЧитати далі
ідеальноОдним словом - ідеально! Користуюся ним лише тиждень. Можу сказати, що він ідеально прилягає до шкіри, роблячи її м’якою та зволоженою. Зволожуючий крем легко змішується з ним як останній крЧитати далі
РозчарованийЯ досить розчарована захопленими відгуками, на мою думку, це один з найгірших продуктів BOJ. Він має дивну консистенцію, залишає липкий слід, абсолютно не надає блиску моєму обличчю, мої порЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу