Odličan balzamObožavam ovaj balzam. Od kada ga koristim više mi usnice ne pucaju sa strane. Oporavile su se jer balzam sadrži i ceramide.
Nema mirisa i jako polako se troši.
Ja ga nađem dva puta dnevno Čitaj više
Odličan balzamObožavam ovaj balzam. Od kada ga koristim više mi usnice ne pucaju sa strane. Oporavile su se jer balzam sadrži i ceramide.
Nema mirisa i jako polako se troši.
Ja ga nađem dva puta dnevno Čitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.