Malo jakaMalo je jak i isušuje, ali dobar za bore koje blijede. Ako ga koristim previše, koža ispod očiju mi se ljušti pa ga koristim jednom do dva puta tjedno nakon kreme, stavim malo kreme na podruČitaj više
Obožavam.Potrebna mala količina proizvoda. Esencija se smućka i stavi na dlan i nježno utapka u lice. Koža je nahranjena i glatka. Koristim na licu, vratu i dekolteu. Na ovu esenciju preko ljeta stavČitaj više
PDRNNevjerojatan pdrn.....ako već niste, obavezno ga uvrstite u svoju kolekciju...numbuzin, medicube ili vt...super!!!
Uključuje i maske iz iste kolekcije...preporučuju se i ovaj numbuzin i sličČitaj više
Malo jakaMalo je jak i isušuje, ali dobar za bore koje blijede. Ako ga koristim previše, koža ispod očiju mi se ljušti pa ga koristim jednom do dva puta tjedno nakon kreme, stavim malo kreme na podruČitaj više
Obožavam.Potrebna mala količina proizvoda. Esencija se smućka i stavi na dlan i nježno utapka u lice. Koža je nahranjena i glatka. Koristim na licu, vratu i dekolteu. Na ovu esenciju preko ljeta stavČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.