Vrlo zadovoljnaJako lijepo ocisti lice i lijepo se ispire. 4 umjesto 5 samo zato jer ima wow efekt glass skin odmah nakon pranja. Nazalost ubrzo ponovo postane izrazena tekstura koze.
Dosta dobro, ali možda malo isušujeNije loše, dobro je za osjetljivu kožu i nisam izreagirala ni na koji način, ali mi se čini da ostavlja vrlo suhu kožu nakon toga te ni stavljanjem tonika, seruma, jellycreama i kreme za licČitaj više
Vrlo zadovoljnaJako lijepo ocisti lice i lijepo se ispire. 4 umjesto 5 samo zato jer ima wow efekt glass skin odmah nakon pranja. Nazalost ubrzo ponovo postane izrazena tekstura koze.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.