Nježni balzam s nijansomOvo je stvarno odlično! Imam jedan u nijansi Mauve berry (hladno ružičasta, lagano ružičasta) i obožavam ga. Usne su mi jako mekane. Ostavlja nijansu na usnama čak i nakon što se skine, takoČitaj više
Odlicna!Ovo je moja prva azelaična kiselina i vrlo sam zadovoljna. Zaista nemam zamjerke za ovaj proizvod.
Telstura je vrlo lijepa, vodenasta, nježna, ni pregusta ni masna, i lijepo se razmazuje, aČitaj više
Nježni balzam s nijansomOvo je stvarno odlično! Imam jedan u nijansi Mauve berry (hladno ružičasta, lagano ružičasta) i obožavam ga. Usne su mi jako mekane. Ostavlja nijansu na usnama čak i nakon što se skine, takoČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.