Krema z podrucje oko ocijuJa sam odusevljena kremom,strukturom se skoro sluzava(ljepljiva,razvlaci se).Moze trajati jakooo dugo,treba vam mala kolicina.I kad nanesete kremu,upike se savrseno u kozu ne ostavlja masni Čitaj više
TopToliko su nježni za područje oko očiju. ja ih znam staviti, pa zaboravim na njih pa znam onako protrljati oči, nema nikakvih iritacija. stope se sa kožom. ostavim ih cijelu noć dok se ne osuČitaj više
Krema z podrucje oko ocijuJa sam odusevljena kremom,strukturom se skoro sluzava(ljepljiva,razvlaci se).Moze trajati jakooo dugo,treba vam mala kolicina.I kad nanesete kremu,upike se savrseno u kozu ne ostavlja masni Čitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.