Meni jako dobarImam zrelu kožu s proširenim porama na t zoni, puno mitesera i ja sam jako zadovoljna. Ne mozete očekivati čudo....u kombinaciji sa npr. Niacinamidom 10%, azelaicnom kiselinom isl. vec se drČitaj više
Sviđa mi se. Koristim 2 puta tjedno na svojoj suhoj i oštećenoj koži sklonoj aknama. Čini mi se da je koža umirenija, glatka, hidratizirana i nježna. Svakako nastavljam koristiti dalje. Obavezan spf nakoČitaj više
Meni jako dobarImam zrelu kožu s proširenim porama na t zoni, puno mitesera i ja sam jako zadovoljna. Ne mozete očekivati čudo....u kombinaciji sa npr. Niacinamidom 10%, azelaicnom kiselinom isl. vec se drČitaj više
Sviđa mi se. Koristim 2 puta tjedno na svojoj suhoj i oštećenoj koži sklonoj aknama. Čini mi se da je koža umirenija, glatka, hidratizirana i nježna. Svakako nastavljam koristiti dalje. Obavezan spf nakoČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.