Jako lijepoBojala sam se da će ovaj serum biti oštar jer sadrži ulje čajevca, ali tih je naprotiv. serum uopće nema jak miris ulja čajevca, tiho je hidratantan i nježan, pogotovo za moju masnu kožu kojČitaj više
Odlicna!Ovo je moja prva azelaična kiselina i vrlo sam zadovoljna. Zaista nemam zamjerke za ovaj proizvod.
Telstura je vrlo lijepa, vodenasta, nježna, ni pregusta ni masna, i lijepo se razmazuje, aČitaj više
Umirujuci serumU kombinaciji sa tonerom dobro radi svoju ulogu. Umirio minje osjetlivu i razdrazljivu kozu i akne dok nisam ih lijecila. Nije lijepljiv, odgovara mojoj mesovitoj kozi
Jako lijepoBojala sam se da će ovaj serum biti oštar jer sadrži ulje čajevca, ali tih je naprotiv. serum uopće nema jak miris ulja čajevca, tiho je hidratantan i nježan, pogotovo za moju masnu kožu kojČitaj više