Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 18
Imam 50 godina. Imam mješovitu kožu i od mladosti imam ozbiljan problem sa seborejom na licu, sklon upalama, a uz to imam i kožu s krvnim žilama (pravi cirkus!). Kozmetika iz ove linije ima prekrasan, nježan miris, prekrasno pakiranje, izvrsno djelovanje i, što je najvažnije, riješila je problem mog stalno sjajnog čela i nosa! Zadovoljan sam i preporučujem ih.
Koža je hidratizirana, konzistencija je lagana i ugodna, ali ne vidim puno učinka na pore. Bila sam zadovoljna kremom iz ove serije. Možda bi u kombinaciji s njom bio vidljiviji rezultat.
Kupila sam ga zajedno s kremom, nije bio odličan, ali nije bio ni loš. Vjerojatno bih sljedeći put posegnula za nečim drugim.
Predivan blagi miris, vodenasta tekstura, gelasta. Ali na zalost nisam primjetila da radi nesto posebno prosirenim porama. Ne umanjuje njihovu vidljivost(mozda samo kroz jedan sat), kao ni da regulira sebum. Nebih ponovila kupnju.
Prekrasan miris grožđa i ispunjava svoju svrhu. Vrh!
Ako tražite lagani serum za oblikovanje, ovo je idealan proizvod 😊
- pomaže kod mješovite kože (T), - također smanjuje znojenje tijekom ljetnih vrućina, - ne ostavlja masni film, - Kombiniram ga sa sredstvom za sužavanje pora.
Ovaj serum koristim svako jutro i osobno mi se jako sviđa ovo ljeto. Cak ga stavljam i na partnerovo lice a same pohvale... preporucujem 🙂🙂🙂
Odličan serum, odlično se upija, hidratizira kožu, lagane je, gel konzistencije. Prelijepo miriše. Tek sam ga počela koristiti, ali već mi se sviđa.
Serum je ugodnog mirisa, brzo se upija i ne ostavlja osjećaj ljepljivosti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.