Jako lijepa esencijaPrvi put kupujem ovu esenciju, ili bilo koju esenciju uopće. Nježno tonizira i hrani kožu. Nanosim je nakon čišćenja, a prije seruma i hidratantne kreme. Bočica je velika i definitivno će duČitaj više
Jako lijepa esencijaPrvi put kupujem ovu esenciju, ili bilo koju esenciju uopće. Nježno tonizira i hrani kožu. Nanosim je nakon čišćenja, a prije seruma i hidratantne kreme. Bočica je velika i definitivno će duČitaj više