PreporukaPrvi proizvod ovakvog tipa koji sam koristila i odmah je bio ugodno otkrice za mene. Proizvod koji odrađuje svoj posao u potpunosti, a divno se uklopio uz sve proizovde koje koristim uz njegČitaj više
Izvrstan i lagan tonerIsprobala sam toner budući da sam isti dobila kao poklon uz narudžbu, oduševljena sam njegovom lakoćom i osjećaju koji ostavlja na licu, svakako planiram kupovinu navedenog proizvoda
Odličnan tonik!Meni osobno jedan od najbolji tonika koje sam probala u zadnje vrijeme. Nema nikakav specifičan miris, ugodan je za lice. Stavljam ga izravno prstima i ne curi niz ruke, a potrebna je mala kČitaj više
PreporukaPrvi proizvod ovakvog tipa koji sam koristila i odmah je bio ugodno otkrice za mene. Proizvod koji odrađuje svoj posao u potpunosti, a divno se uklopio uz sve proizovde koje koristim uz njegČitaj više