KremicaImam jako tanku kožu i vrlo često mi puca na rukama. Uzela sam po recenzijama ovu kremicu, nije loša, ne peče, lagana mliječna konzistencija, međutim jedna tubica meni traje dan, maximalno 2Čitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.