OdličnoOvo je proizvod za suhu i osjetljivu kožu. Prilikom prve primjene se vidjela razlika. Moje crvenilo se povuklo nakon 20 minuta. Koristim i za lice i za tijelo.
Super Sviđa mi se što nema mirisa. Lagane teksture, lako razmaziv i brzo upija. Inače imam normalnu do kombiniranu kožu lica sklonu znojenju, a zadnja tri mjeseca sam imala jako suho i crveno osipČitaj više
OdličnoOvo je proizvod za suhu i osjetljivu kožu. Prilikom prve primjene se vidjela razlika. Moje crvenilo se povuklo nakon 20 minuta. Koristim i za lice i za tijelo.
Super Sviđa mi se što nema mirisa. Lagane teksture, lako razmaziv i brzo upija. Inače imam normalnu do kombiniranu kožu lica sklonu znojenju, a zadnja tri mjeseca sam imala jako suho i crveno osipČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.