Razočarana Poprilicno sam razočarana hvalospjevima u recenzijama, po meni je ovo jedan od lošijih BOJ proizvoda. Čudne konzistencije, ostavlja ljepljiv trag, apsolutno nikakav sjaj na licu ne daje, porČitaj više
Razočarana Poprilicno sam razočarana hvalospjevima u recenzijama, po meni je ovo jedan od lošijih BOJ proizvoda. Čudne konzistencije, ostavlja ljepljiv trag, apsolutno nikakav sjaj na licu ne daje, porČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.