Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 10
Uglavnom ga koristim zimi, ljeti koristim puno laganiju kremu. Međutim, zimi kada je koža suša zbog hladnog vremena, savršen je i ugodan miris meda mi više odgovara zimi.
Uz prvu narudžbu dobila sam uzorak i jako sam iznenađena. Prekrasno se upija, odmah hrani kožu i ne iritira. Odmah ga dodajem u sljedeću narudžbu. Svakako ga preporučujem!
Apsolutno sam oduševljena Dr. Ceuracle kremom (33)💛 Ima laganu, ugodnu konzistenciju, brzo se upija i odmah ostavlja osjećaj hidratacije i ugode. Moja koža izgleda svježe, blistavo i primjetno njegovanije. Ovo je jedan od onih proizvoda kojem se stvarno želite vratiti ✨
Već neko vrijeme koristim ovu kremu. Jako dobro hrani moju kožu i nije izazvala nikakve alergije ili iritacije, što mi je jako važno. Nakon nanošenja, koža mi je mekana i njegovana. Jedini mali nedostatak je što krema ostavlja blago ljepljiv ostatak. Stoga je radije koristim kod kuće ili navečer. Sveukupno, dobra je, hranjiva krema za kožu. Također sam bila jako ugodno iznenađena svojom narudžbom: dobila sam obećane poklone i puno uzoraka. Čini se da jako dobro odgovaraju mom tipu kože i dobi. To je bilo stvarno lijepo i pokazuje da trgovina brine o svojim kupcima. Sveukupno, jako sam zadovoljna.
Naručila sam ovu kremu na temelju recenzija i jako sam zadovoljna njome. Daje nevjerojatan sjaj. Imam osjetljivu kožu, ali ova krema je fantastična. Preporučujem nanošenje ujutro ispod šminke onima koji vole blistav ten. Dat će isti učinak kao i kolagena noćna maska! I samo ovo je dovoljno; bez seruma, samo tonik!
Iznimno sam zadovoljna ovom kremom, koristim drugo pakiranje, prvo sam naručila nakon što sam isprobala dozu koju su mi poslali s prethodnom narudžbom. Vrlo dobra hidratacija, predivno miriše! Koristim je i ujutro i prije pudera i nevjerojatno traje!
Super hranjiva krema, imala sam samo uzorak, ali sigurno ću kupiti cijelo pakiranje.
Moja koža nije podnosila nijednu kremu (35+ godina / prvi znakovi starenja + sklona aknama, ali i suha koža). Ovu sam prvo dobila kao probni uzorak, bila je toliko odlična da sam odmah naručila cijelo pakiranje.
Krema mi je trenutno sveti gral - treba je samo malo (znam, skepticizam udara u takvim opisima) i prekrasno se razmazuje po cijelom licu. Imam problematičnu kožu (do sada je djelovala samo La Roche ali mi je ostavljala kožu dosta masnom nakon šminkanja) ali nakon što sam je isprobala prešla sam na ovu kremu - nanosim je ujutro ispod svoje ujednačujuće BB kreme i jako sam zadovoljna jer mi je dramatično smanjila masnoću kože. + bonus prekrasno miriše i budući da je ne treba puno traje dosta dugo. Svakako preporučujem da je barem probate.
Savršeno, imam samo uzorak, ali sigurno ću ga kupiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.