Odličan proizvod Vrlo nježna pjena koja lijepo čisti i ne isušuje kožu , koristim u kombinaciji s Iunik uljem za skidanje šminke ali nekada koristim i ujutro jer je vrlo blaga ali efikasna za moju masnu osjeČitaj više
Savršena. Ovu kremu OBOŽAVAM. Krema je bogata, predivno hrani moje lice. Odlično odgovara mojoj suhoj i oštećenoj koži sklonoj aknama. Koristim ju u jutro i navečer. Ovo mi je 3. puta da sam kupila krČitaj više
Frudia gelOvu liniju sam koristila i ranije, pa sam se bez razmišljanja vratila ovom gelu za umivanje. Posebno mi se sviđa njegova diskretna, lagana mirisna nota koja daje osjećaj svježine i čistoće, Čitaj više
Frudia toner Ovaj toner ima prefini miris
Jako je hidratizirajuci, umirujući i nježan za kožu lica.
Uz njega koristim i Frudia gel kremu, te povremeno neki aha/bha toner. Uz redovno korištenje i, naravČitaj više
Lagani SPFOvo je najbolji spf koji sam imala do sad, ne ostavlja bijeli trag, lako se razmazuje, nadala sam se da će bifi više mat, ali ne ostavlja masni trag i lijepo hidratizira.
Odličan proizvod Vrlo nježna pjena koja lijepo čisti i ne isušuje kožu , koristim u kombinaciji s Iunik uljem za skidanje šminke ali nekada koristim i ujutro jer je vrlo blaga ali efikasna za moju masnu osjeČitaj više
Savršena. Ovu kremu OBOŽAVAM. Krema je bogata, predivno hrani moje lice. Odlično odgovara mojoj suhoj i oštećenoj koži sklonoj aknama. Koristim ju u jutro i navečer. Ovo mi je 3. puta da sam kupila krČitaj više
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.