Nešto predivnoOva predivna maska za lice je nešto najbolje što sam u zadnje vrijeme probala. Koža lica mi je mješovita i osjetljiva. Maska mi ne izaziva iritacije, ne isušuje i ne izaziva prišteve. 😍
Razočarana Poprilicno sam razočarana hvalospjevima u recenzijama, po meni je ovo jedan od lošijih BOJ proizvoda. Čudne konzistencije, ostavlja ljepljiv trag, apsolutno nikakav sjaj na licu ne daje, porČitaj više
Najbolja maska za lice Imam osjetljivu i suhu kožu. Maska mi uopće nije isušila kožu. Nikakvu reakciju nisam imala što mi je bitno. Najbolje od svega vrši lagani piling bez iritacije. Jednostavno savršena.
Nešto predivnoOva predivna maska za lice je nešto najbolje što sam u zadnje vrijeme probala. Koža lica mi je mješovita i osjetljiva. Maska mi ne izaziva iritacije, ne isušuje i ne izaziva prišteve. 😍
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.