Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi







Recenzije – 3
Ovo je apsolutno najbolje :-) Cijeli život imam problem sa suhim usnama, isprobala sam puno proizvoda, ali ništa se ne može usporediti s ovim :-) Nanosim ga navečer i ujutro imam prekrasno hidratizirane usne, a preko dana mogu koristiti čak i potpuno običan balzam.
Ovo je tako lijepo. Jako dobro hidratizira, usne su mekane i regenerirane nakon toga.
Među najboljim proizvodima za njegu usana koje sam ikad koristila. U obliku gela intenzivno hidratizira i ima izvrsna svojstva obnavljanja ispucalih usana. Koristim ga svaku večer kao masku, ali odličan je i za dnevnu upotrebu ako se koristi u malim količinama. Zdrave, pune usne ❤️
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.