Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 12
Gel maska je gusta i možda malo ljepljiva (ne smeta mi previše), ali moram reći da se totalno isplati! Ujutro mi je koža super hidratizirana i mekana, nahranjena i podatna. Jako mi se svidjela i definitivno ću je ponovno kupiti 💫
Svidjelo mi se od prve upotrebe
Masku sam isprobala jučer; prilično je gusta i bez mirisa. Maska je malo ljepljiva, ali se brzo upija. Osim toga, nevjerojatno je učinkovita i dolazi u higijenskom pakiranju s vatom. Nisam osjetila ništa posebno nakon nanošenja, ali ujutro je učinak bio predivan. Prekrasno, svježe lice. Bore su bile zaglađene. Preporučujem je.
Ova maska je apsolutno fantastična. Hidratacija je nevjerojatna. Isprva sam se iskreno bojala da bi mogla izazvati prištiće, ali nije izazvala niti jedan prištić. Dan nakon što je koristim, moja koža je svaki put mekana kao beba. Koristim je jednom tjedno, pogotovo jer koristim i retinal/retinol, i stvarno pomaže u obnavljanju i dubinskoj hidrataciji moje kože. Savršena je za podršku mojoj barijeri. Jedina mana je što mi se lice osjeća malo ljepljivo kad idem spavati, bez obzira koliko malo nanesem. Ali iskreno, rezultati su apsolutno vrijedni toga. 100% ću je ponovno kupiti kad potrošim.
Super hidratizira i ostavlja kožu mekom i glatkom
vrlo ugodna konzistencija gela, dugotrajno ostavlja ljepljiv sloj, koža nakon korištenja postaje blistava 😍
Maska je odlična, ujutro mi je koža sjajna i meka
Obožavam ovu masku. Odlično radi hidrataciju mog lica i ne začepljuje mi pore. Imam osjetljivu kožu s aknama i ništa mi nikada nije učinilo lice mekšim. NEVJEROJATNO.
Ovu masku koristim oko 2 tjedna. Konzistencija bezbojnog gela. Potrebna vam je samo mala količina proizvoda, vrlo je učinkovit i brzo se upija
Ova maska je vrlo ugodne konzistencije gela, bez izraženog mirisa. Dovoljna je mala količina i brzo se upije u kožu. Ostavlja ljepljiv osjećaj na koži nakon nanošenja. Meni osobno taj osjećaj ne smeta, koža je nahranjena i hidratizirana. Ujutro nakon noćnog nanošenja koža je savršeno meka i sočna.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.