Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Recenzije – 1
Ovaj šampon mi se jako svidio. Imam valovitu, kovrčavu i neobojenu kosu i prekrasno je sjajna nakon upotrebe. Šampon se jako dobro pjeni, tako da je dovoljna mala količina i dugo traje. Ali ono što me najviše iznenadilo je njegov učinak na vlasište. Isprobala sam mnogo šampona, ali ovaj je jedini koji mi stvarno smiruje vlasište i ne izaziva nikakve neugodne iritacije. To je glavni razlog zašto ću ga ponovno kupiti. Nakon pranja kosa je hidratizirana, iako nije potpuno mekana, i po mom mišljenju nije dovoljan da sam ukroti kovrčanje - čak ni u kombinaciji s tretmanom iz iste linije. Međutim, mislim da bi s odgovarajućim regeneratorom rezultat bio još bolji. Kosa mi ostaje svježa oko dva dana, što mi je potpuno u redu. Sveukupno, korištenje ovog šampona je vrlo ugodno iskustvo i nadam se da će uskoro ponovno biti na zalihi. Svakako ću ga ponovno kupiti.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.