Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Recenzije – 1
Ovaj gel za tuširanje me jako ugodno iznenadio. Ima prekrasan, umirujući miris koji je opuštajući i čini svako tuširanje ugodnijim. Intenzitet mirisa nije toliko jak koliko sam očekivala, ali ostaje na koži neko vrijeme nakon korištenja, što je jako ugodno. Ono što najviše cijenim jest to što je nježan prema osjetljivoj koži. Nakon korištenja nemam svrbeža ni neugodnog zatezanja, naprotiv, koža je prekrasno hidratizirana, mekana i ugodna. Pronaći gel za tuširanje koji dobro hidratizira i ne iritira osjetljivu kožu nije uvijek lako, a ovaj proizvod to radi savršeno. Sveukupno, vrlo je ugodan gel za tuširanje koji ću sigurno ponovno kupiti. Postao je jedan od mojih omiljenih proizvoda za svakodnevnu njegu.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.