Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 22
Već neko vrijeme koristim ovaj tonik, što možete vidjeti po tome koliko ga je ostalo u posudici. Imam masnu kožu i 100% mi je savršen. Dobro hidratizira, gušće je konzistencije od većine drugih tonika, ali ne ostavlja ljepljivi film. Miris je lagan i ugodan, nije kemijski. Koristila sam ga zajedno s kremom iz iste linije i bila sam jako zadovoljna, kupit ću ga više puta!
Tonik je odličan, nije vodenast, lijepo miriše i hidratizira.
Moja kći koristi ovaj tonik onim danima kada ne koristi retinol. Njezina koža ga dobro podnosi i ne isušuje ga.
Najbolji tonik ikad🫶🏻 Ovo mi je druga bočica i potpuno sam zadovoljna. Moja koža apsolutno blista! ✨ Tonik dobro hidratizira moju kožu; ponekad navlažim blazinicu i koristim je kao masku. Također dugo traje. Unatoč gustoj teksturi, nisam primijetila nikakve nove prištiće ili mitesere, što je odlično❤️🔥 Preporučujem ga svima
Sestre, želim podijeliti svoje dojmove o ovom toniku. Koristim ga već tri mjeseca, ali želim reći da sam rezultate vidjela gotovo odmah, za deset dana. Ovo je jednostavno sjajno otkriće!! Ono što mi je učinio nemoguće je opisati, to je: ujednačio mi ten, dobro ju hidratizirao i savršeno pripremio kožu za šminkanje. Nakon korištenja ovog tonika, imam toliko blistavu kožu da se vidi iz svemira, i to po odličnoj cijeni. Cure, u ugodnom sam šoku, to je jednostavno nešto)
Tip kože: normalna. Dob: 25. Preporučujem. Odlična tekstura, jako lijepo miriše. Ne ostavlja ljepljivi osjećaj na koži, brzo se upija. Najbolji tonik koji sam ikad imala. Već imam 2 bočice. Aktivni sastojci pomažu u uklanjanju pigmentacije i komedona.
Receptivni toner srednje gustoće
Dobar je, nije pregust, savršen za moju normalnu kožu.
Već neko vrijeme koristim Anua Peach 77 Niacin Essence tonik i moram reći da sam jako zadovoljna. Tonik ima laganu, vodenastu konzistenciju i prekrasno se upija u kožu bez ljepljivog osjećaja. Ostavlja kožu hidratiziranom, svježom i mekom. Cijenim i ugodan, nježan miris breskve, koji ima vrlo osvježavajući učinak. Sviđa mi se i praktično pakiranje – dobro se dozira na blazinice, nema rasipanja proizvoda. Nakon redovite upotrebe osjećam da mi je koža svjetlija, ujednačenija i manje umorna. Osim toga, sadrži niacinamid, koji je odličan za poboljšanje teksture kože. Sveukupno, ovo je jedan od najboljih tonika koje sam isprobala. Svakako bih ga preporučila svima koji traže lagani, hidratantni i posvjetljujući tonik. 🌸
Posvjetljujući, upijajući tonik savršen za bazu naše dnevne rutine
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.