Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi

Recenzije – 3
Maska ima vrlo ugodan miris banane i mlijeka. To je otprilike to. Maramica ne prianja dobro na lice, čak se i raspada ili kida. Osim toga, maska se vrlo brzo suši tijekom korištenja. U ovoj trgovini postoje puno bolje maske. Ovu više neću kupiti.
Izvrsna maska koja hrani i hidratizira kožu.
Ovo mi je druga kupnja ove maske. Stvarno miriše na bananu. Koža je hidratizirana i umirena. U vrećici ima puno esencija. preporučujem!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.