Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Recenzije – 1
Stvarno ne hidratizira, brzo se upija, upijanje je čudno, moraš koristiti serum i kremu jer će te isušiti. Nisam primijetila nikakvu promjenu nakon što sam potrošila pola bočice, čini se kao da ne radi ništa. Nisam osjetila da pomaže serumu da se bolje upije ili vraća pH tako da nema akni itd. Ukratko, nisam osjetila ništa, ali vjerojatno nešto radi.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.