Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Recenzije – 2
Ovo je prvi put da sam isprobala proizvod ove tvrtke i iskreno, neće biti zadnji jer sam bila stvarno oduševljena. Tekstura je nevjerojatna; u početku je vrlo mekan i lako se masira, zatim se upija u kožu, ostavljajući je suhom, ali mekom i toniranom. Teško je opisati osjećaj, ali mi se to nikada nije dogodilo ni s jednim drugim proizvodom. Moja koža je normalna, ne suha, ali mislim da je ugodan za sve tipove kože. Fantastično.
Vrlo ugodna krema lagane konzistencije koja ugodno hidratizira. Koža mi se čini "natopljenom" :)
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.