Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi




Recenzije – 3
Krema mi se jako svidjela☺️ Tekstura je lagana, ugodna, dobro se razmazuje po koži i brzo se upija, bez ljepljivosti ili filma. Koža nakon nje je mekana i hidratizirana, osjećaj je vrlo ugodan. Nisam je dugo koristila, ali već mogu reći da mi se krema sviđa i želim je nastaviti koristiti. Izvrsna opcija za obnovu kože i udobnost.
Nakon posjeta kozmetičarki, otkrila sam da mi je kožna barijera oštećena, pa sam prije otprilike mjesec dana kupila ovu kremu. I čini se da stvarno pomaže. Prema kozmetičarki, barijera je definitivno u boljem stanju i više ne izgleda tako očajno :) Krema ima malo težu konzistenciju, ali i dalje nije ništa što mi stvara osjećaj ljepljivosti. Mogu je preporučiti samo za masnu i osjetljivu kožu
Savršeno!!! Nevjerojatno je koliko je krema umirujuća i hidratantna! Nije masna, lagana je. Ujutro se koža uopće ne osjeća masno. Najbolja krema do sada!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.