Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Ovaj prijevod je generiran pomoću umjetne inteligencije, tako da mogu postojati manje netočnosti 😌
Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi

Recenzije – 2
Ovako - pakiranje je prekrasno, imam boju Nutty, odlično izgleda na ruci, ali ako je želite razmazati po obrazima, nakon 5 minuta se ne vidi ništa 🙈 ne drži boju i jako je nježna. Gotovo ništa. Možda su tamnije nijanse odlične. Pa, ja sam bijela kao zid i nažalost ništa. Konzistencija je lijepa. Ni kao ruž za usne, ne drži se. Više je kao balzam koji se upija.
Najbolji ruž za usne! Slučajno sam naručila najtamniju nijansu, ali je savršena, vrlo prirodna. Kremasta konzistencija, lako se nanosi... nema mana.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.