Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 43
Tonik je savršen! Koristim ga svako jutro.
Ovo je jako ugodan tonik. Volim ga koristiti prvo nakon čišćenja lica. Ima vrlo vodenastu i laganu konzistenciju i odlična je baza koju koža upija poput spužve. Posebno mi se sviđa ispod mliječnih tonika. Lagan je, nježan i ujednačava nježnu teksturu kože.
Vrlo dobar tonik za mješovitu kožu sklonu aknama. Tonik se brzo upija i ostavlja ugodan osjećaj na koži, ne pecka niti iritira. Uklanja nečistoće, osvježava kožu i istovremeno je umiruje. Ne koristim ga svaki dan, tako da će mi pakiranje dugo trajati. Preporučujem ga.
Uvijek koristiti navečer, idealno za masnu kožu s miteserima.
Tonik je lijep, koristila sam ga tek malo, ali ne iritira kožu i dobar je na licu. Ugodan miris. Sviđa mi se :)
Tonik koji ima sve savršeno, ne iritira, ne isušuje, s kiselinama, ugodnog je mirisa, uvijek mu se vraćam.
Imam mješovitu kožu, koja je prilično masna u T-zoni. A u posljednje vrijeme imam više akni oko sljepoočnica. Zbog osjetljive kože nisam se usudila koristiti piling kreme ili maske, pa sam odabrala ovaj tonik. Mislila sam da će biti nježniji od kreme ili seruma. Tonik koristim svaki dan na očišćenom licu (uz to koristim i serum i hidratantnu kremu). Koristim ga već 3 tjedna i vidim poboljšanje stanja kože. Čini se i da mi se čelo s vremenom masnije. Osim toga, jedva se vidi da je bočica potrošena. Ovo je jako velika doza, pa je i prilično ekonomičan. Mislim da radi ono što biste očekivali od tonika. Rezultate vidim na svom licu.
Imam masnu kožu sklonu aknama i ovaj tonik se brzo upija, ostavljajući odličan osjećaj svježine. Koristim ga svake druge večeri, nanosim ga blazinicama i nježno tapkam po licu, i osjećam da mi je koža smirenija i manje iritirana. Samo jedna stvar koju treba napomenuti: bočica je prilično tvrda, što otežava izvlačenje proizvoda; potrebno je dosta protresti ili nagnuti ambalažu da bi blazinica upila proizvod.
Lijep tonik. Imala sam prištiće na koži, ali nakon što sam ga neko vrijeme koristila, nestali su.
Dame, ako tek počinjete dodavati BHA, tonik od 0,5% je definitivno bolji za početnice. Koža je hidratizirana, blistava i vrlo glatka. Toplo ga preporučujem!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.