Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 119
Kupila sam cijeli set kozmetike, ali nažalost, nije odgovarala mojoj koži. Koristila sam je oko tjedan i pol. U početku sam mislila da je u redu, ali nakon nekoliko dana stanje moje kože se pogoršalo, pa sam prestala koristiti. Što se tiče trgovine općenito, toplo ih preporučujem – odlična korisnička podrška.
Kremu koristim svako jutro. Imam masnu kožu i krema mi ne iritira kožu nakon nanošenja. Lijepo se upija.
Koristim ovu kremu već više od mjesec dana i jako mi se sviđa. Imam masnu kožu sklonu aknama i ova krema mi je najbolje rješenje za ljeto. Brzo se upija, ne ostavlja masni film i dobro hidratizira kožu.
Vrlo dobra, hidratantna krema. Koristim je u kombinaciji s tonikom iz Beauty of Joseon i moja koža izgleda puno bolje nakon samo nekoliko tjedana. Ostavlja kožu baršunastom.
Savršen je za moju mješovitu kožu (sklona je masnoći u T-zoni, inače je dehidrirana)! Ima ugodnu teksturu, brzo se upija i jako dobro hidratizira moju kožu. Ne ostavlja teški osjećaj i volim ga koristiti ispod šminke. Jedan je od osnovnih u mojoj rutini njege kože, najbolji za ljeto.
Upravo sam prvi put isprobala ovu hidratantnu kremu, jako je ugodna i lagana na mojoj koži. Preporučujem je i za masnu kožu!
Ovaj proizvod mi se jako sviđa, kupujem ga opet već treći put, posebno je dobar za masnu ili mješovitu kožu.
Vrlo ugodan lagani kremasti gel, idealan za masnu ili mješovitu kožu. Ima svježu, vodenastu teksturu, brzo se upija i ne ostavlja masni film. Lijepo hidratizira kožu tijekom cijelog dana, ali je istovremeno ne otežava niti začepljuje pore. Cijenim i blagi matirajući učinak - koža postaje manje sjajna. Sveukupno, odličan je izbor za svakodnevnu upotrebu, posebno ako tražite laganu hidrataciju bez osjećaja težine.
Tražila sam proizvod za mješovitu kožu koji je siguran protiv akni i osjećam da sam ga pronašla. Jako mi se sviđa tekstura i jako dobro hidratizira. Ne začepljuje pore, nema osjećaja težine na licu.
Gel je ugodan i lagan te se brzo upija. Ali zbog toga nema puno toga u sebi i ne biste trebali očekivati neki veliki učinak. Možda će biti ugodan kratko vrijeme na 40 stupnjeva Celzija, a njegova lagana tekstura daje mu neke prednosti, ali ne nudi nikakve stvarne dugoročne koristi. Postoje i druge lagane kreme koje nude više. ...
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.