Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 12
Odličan spf, lagan na koži i lijepo izgleda ispod šminke i pudera. Preporučam!
Odličan svakodnevni pomagač u hladnoj sezoni, kada sunce nije toliko aktivno i nema potrebe za ponovnim nanošenjem kreme tijekom dana. Neutralan je ispod šminke :)
Imam mješovitu i osjetljivu kožu, kao i osjetljive oči. Ne iritira i ne lijepi se, ali ispod svakako treba koristiti hidratantnu kremu (tonik, serum i sl.). Dugo će trajati. Pogodnije za masnu ili mješovitu kožu.
Nije loša ali ima jako intenzivan miris ružmarina i ostavlja blagi bijeli trag. Nekoliko puta mi se učinilo da me lice malo svrbi nakon nanošenja, možda zbog ružmarina, međutim nije mi izazvala neke veće probleme.
Budući da sam htjela isprobati novu mineralnu kremu za sunčanje, odlučila sam isprobati ovu iz Bentona zahvaljujući izvrsnom sastavu. Kao i sve mineralne podloge, i ova ostavlja fini bijeli sloj, ali na moje iznenađenje nije nimalo gust i vrlo se lako razmazuje. Ne sadrži alkohol i sadrži super sastojke poput niacinamida, pantenola, vitamina E ili adenozina. Ulje ružmarina koje sadrži stvara nježan miris koji meni osobno ne smeta. Imam mješovitu kožu i ovo će mi biti druga kupnja jer ne masti kožu već joj daje prirodan sjaj i čak osjećam da savršeno regulira moju masniju T zonu i ujedno dodatno hidratizira.
Silicij sam dobila na poklon. Malo je gušći i treba duže čekati prije nanošenja šminke, ali inače dobro radi i radi sve što spf mora raditi dobro. Ne nadražuje čak ni osjetljivu kožu s rosaceom.
Kremu sam dobila na poklon, tekstura kreme je jako dobra, malo posvijetli lice - sveukupno sam zadovoljna kremom
Dobio sam uzorak od ksistarsa na testiranje. Meni nažalost nije, ima jako intenzivan miris. I pekla me koža nakon nanošenja. Sve u svemu, imam dojam da Benton proizvodi nisu za mene.
Imam dosta osjetljivu kožu, povremeno masnu T zonu i suhe obraze. Ovo je prva krema za sunčanje koja mi odgovara! Ne masti je, a niti je ne isušuje. Na početku se osjeti jak (po mom ukusu) biljni miris, ali vrlo brzo ispari nakon nanošenja. Bijeli film je neizbježan kod mineralnih filtera, ali ovdje je minimalan. No, istina je da poprilično mijenja nijansu kože - meni to ne smeta jer uvijek nakon toga stavim puder/puder. Dobro se razmazuje, ne ljušti se, ne peče za oči i super je za ispod šminke.
ovaj proizvod čini moju kožu sjajnom, moja koža je nahranjena i hidratizirana, a također odlično radi na izvlačenju prištića zahvaljujući niacinamidu u sastavu. Odlična tekstura gela, lako se i ugodno nanosi, ostavlja malo ljepljiv sloj, ali meni se sviđa
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.