Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.





Recenzije – 3
dobra konzistencija i savršeno se prilagođava koži
Ova maska je odlična. Usne mi stvarno izgledaju punije ujutro! Kad se nanese, osjeća se kao da nanosite med, ali nije neugodno, samo je drugačije od *Labello*. Treba vam samo vrlo mala količina, a moje su usne ujutro mekše i punije.
Hranjiva maska za usne, ugodnog, suptilnog mirisa.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.