Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 14
Gusta obnavljajuća krema jako dobro prekriva pore, a ono što mi se najviše sviđa je mat finiš. Konzistencija, iako gusta, dobro se upija i ne osjeća se kao maska. Neće funkcionirati za mješovitu/masnu kožu ujutro u toploj sezoni, ali je odlična za večer. Naručit ću još. Jedina mana mi je izljev, krema je gusta i teško se istiskuje, cijela tuba je zgužvana.
Ovo je fantastična krema za obnavljanje kožne barijere. Nije samo za suhu kožu. Imam mješovitu kožu i na nekim područjima (T-zona, nos) mi se koža prije jako ljuštila. Sada je toga više nema i koža mi izgleda zdravije. Naručila sam istu kremu za mamu koja ima rozaceu!
Ovu kremu sam kupila na preporuku blogerica na TT-u i nisam čak ni provjerila za koji tip kože je namijenjena. Imam mješovitu/masnu kožu, ali ova krema je zaista prekrasna! Dobro hidratizira i brzo se upija. Preporučujem je 100%. P.S. Puno hvala na prekrasnom pakiranju i poklonima!
Sada je ova krema osnova moje njege. Imam jako osjetljivu kožu. I ova krema mi je top 1. Zato ću je ponovno naručiti)
Imam suhu kožu, krema je odlična, koristim je navečer zajedno s tonikom iz ove linije.
Odlična krema i tonik. Koristim ga i prije i poslije nanošenja šminke. I moja koža uvijek izgleda svježe, hidratizirano i zdravo.
Ja, žrtva marketinga, odlučila sam kupiti ovu kremu i uopće mi se nije svidjela. Vrlo je gusta i teška, začepljuje pore i sadrži ulja koja stvaraju film na licu, što može uzrokovati izbijanje prištića ako imate kožu sklonu aknama. Nisam mogla razumjeti oduševljene recenzije i pompu oko ove kreme. Mislim da bi ova krema bila odlična za vrlo suhu kožu. Moja koža je mješovita, osjetljiva i sklona izbijanju prištića.
Divna krema, jako dobro hidratizira i hrani moju kožu. Ugodna tekstura. Praktično pakiranje koje omogućuje kontrolu prave količine kreme.
Krema je odlična! Odlično djeluje na moju osjetljivu mješovitu kožu! Koristila sam je zimi i nije bilo iritacije ni suhoće 👍👍👍
Vrlo ugodna konzistencija, bez mirisa, za osjetljivu kožu
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.