Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi







Recenzije – 2
Kupila sam drugu i jednu za mamu. Najbolja maska koju sam ikad koristila. Stvarno mi koža izgleda ljepše i odmornije. Treba joj oko 15 minuta da se osuši i malo ju je teško isprati, ali to je vjerojatno istina za sve maske ovog tipa.
Bogat sastav, ugodan nježan miris, gušća konzistencija, koja se vrlo lako razmazuje, a zatim dobro ispire. Koža ostaje čista, meka, pore sužene. Preporučujem ga svim dobnim kategorijama, nježan je prema koži 👍
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.