Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Ovaj prijevod je generiran pomoću umjetne inteligencije, tako da mogu postojati manje netočnosti 😌
Recenzije – 1
Krema ima odličnu teksturu, brzo se upija i ne ostavlja ljepljiv osjećaj. Izvrsno hidratizira kožu, koža je mekana i nahranjena nakon nanošenja. Što se tiče vraćanja elastičnosti kože, vidjet ću s vremenom, budući da je koristim kratko vrijeme. Ne primjećujem nikakvu alergijsku reakciju niti pogoršanje akni, već poboljšanje. Ima poseban biljni miris, prilično izražen (možda nekima smeta), ali meni ne smeta. Preporučujem kremu🤗
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.