Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi









Recenzije – 4
Za mene, odlična krema u večernjoj rutini 👌
Ne isušuje kožu, stvara ugodnu pjenu, ne uzrokuje osjećaj zatezanja i dobro čisti.
Moja "avantura" s mucinom počela je prije nekoliko mjeseci. Kozmetiku sam dobila na poklon. Bio sam oduševljen. I nastavak, jer mislim da bez njih ne mogu. Gel je nevjerojatan. Koristim ga navečer. Preporučujem bez oklijevanja :)
Gel za umivanje lica je odličan, lijepo očisti kožu, ugodan je kao i sve s mucinom. ❤️ Preporučam. Obavezno probati❤️
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.