Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 72
Ova krema će vam pomoći obnoviti zaštitnu barijeru vaše kože. Ako vam je koža vrlo suha i osjetljiva, ovo je upravo ono što vam treba.
Mojoj koži se jako sviđa ova krema. Koristim je već mjesec dana i u fantastičnom je stanju. Imala sam dehidriranu kožu, ali sam vidjela značajno poboljšanje. Koža mi je uvijek glatka, meka i smirena nakon korištenja.
Ova krema je fantastična, baršunasta je na koži kad se nanese. Hidratantna, lijepa... ali po mom mišljenju je prikladnija za mlađu kožu, ne za 42-godišnju s borama.
Mislim da je krema odlična za zimu. Malo je bogatija, lijepa, ali bi bila pregusta za ljeto. Može samo ostaviti kožu sjajnom, pa bih je preporučila normalnoj do suhoj koži.
COSRX Comfort Ceramide Cream mi je postala jedan od omiljenih proizvoda za njegu kože! Krema je bogata, ali nije teška na licu i savršeno hidrira bez masnog osjećaja. Nakon korištenja koža mi je nevjerojatno mekana, smirena i nahranjena, a posebno sam primijetila da pomaže kod suhoće i osjetljivosti. Odlična je za jačanje kožne barijere i lice izgleda zdravo i njegovanije već nakon nekoliko korištenja. Topla preporuka!
Ovo je moje prvo iskustvo s ovim brendom, ali ga svakako mogu preporučiti. Krema ima malo gušću konzistenciju, ali se jako lijepo razmazuje. U opisu se spominje i miris, ali meni je praktički neprimjetan. Krema je prikladna za svakodnevnu upotrebu i prekrasno hidratizira.
Odlična hidratantna krema, vjerojatno imam već 5. pakiranje jer nisam pronašla ništa bolje za svoju kožu. Konkurencija je s puno skupljim kremama. Obožavam je 🙂
Ova krema je odlična, već mi je treće pakiranje 👌 gušća je, ali ne začepljuje pore i odlično hidratizira 😊 Jako sam zadovoljna 👍
Balancium Comfort Ceramide krema od COSRX-a je savršena za mene – umiruje moju iritiranu kožu i jača njezinu barijeru. Moja koža je glatka, podatna i dobro hidratizirana nakon korištenja😌
Krema je jako gusta i ima lagan, ugodan miris citrusa. Nakon mjesec dana korištenja, mislim da je krema za jako suhu kožu kojoj je potrebna brza regeneracija. Nije prikladna za dnevnu upotrebu ili ispod šminke. Navečer nanosim debeli sloj i rezultati su fantastični!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.