Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Sis, ovaj prijevod je generiran pomoću umjetne inteligencije, tako da mogu postojati manje netočnosti 😌
Recenzije – 1
Krema dolazi u jako velikoj teglici, uglavnom je koristim na licu, tako da bi trebala dugo trajati. Imam jako suhu i prilično osjetljivu kožu i ova krema mi je savršena kao jutarnja krema ljeti, ali mi ipak treba nešto hidratantnije navečer. Međutim, nije baš lagana krema, tako da vjerojatno ne bi bila baš prikladna za masnu kožu. Kod mene se jako brzo upija i ostavlja mi kožu ugodno baršunastom, ali kada se nanese, krema se ne razmaže uvijek baš dobro odmah i stoga treba malo više vremena za nanošenje.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.