Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.






Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 12
Zasad sam jako pozitivan u vezi s tim. Odlično se upija.
Posvjetljuje kožu, poboljšava ten, smanjuje diskoloraciju i nije ljepljiv. Ne zaboravite ga čuvati u hladnjaku.
Serum lijepo posvjetljuje kožu. Ima pomalo neobičan miris koji nestaje nakon nekog vremena. Serum je malo ljepljiv na licu. Treba ga čuvati u hladnjaku.
Nisam očekivala tako dobre rezultate i bila sam jako zadovoljna ovim serumom. Čekam da ponovno bude dostupan za kupnju.
Neki su napisali da loše miriše, ali meni se miris jako svidio! :) U svakom slučaju, podsjetio me na kruh (?), samo je prvih nekoliko puta bio primjetniji. Preporučujem ga :)
Istina je da serum malo miriše, ali to je jednostavno ono što askorbinska kiselina radi, to morate uzeti u obzir. Važno ga je nakon otvaranja čuvati u hladnjaku kako ne bi oksidirao. Ambalaža je također prikladna, budući da ne biste trebali stavljati previše vitamina C na lice. Koristim ga nekoliko puta tjedno i vidim rezultate, koža mi nije toliko umorna, crvena i općenito izgleda zdravije. Primijetila sam i poboljšanje sitnih bora.
Vrlo tekući i blago mirisni. Iznenadila me. Ne mogu reći da sam oduševljena, ali me ni na koji način ne iritira.
Uopće se ne lijepi, radi ono što bi trebao 10/10
Rezultati vidljivi i nakon prve uporabe i brzo se upija, samo je na žalost jako mala količina za tu cijenu
Jedan od najboljih seruma koje sam probala. Daje sjaj, savršenu teksturu i stvara onu vrhunsku staklenu kožu. Toplo ga preporučujem. Mislim da ne smije nedostajati ni u jednoj rutini!!!!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.