Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 116
Koristim ga navečer, dobro se upija i ostavlja kožu hidratiziranom.
Već dva dana koristim ovu kremu. Čini se kao fantastičan proizvod. Odmah se primjećuje konzistencija: vlaknasta je, zahvaljujući puževoj sluzi. Nakon toga je vrlo lagana i brzo se upija. Lice mi je odmah hidratizirano i blistavije. Imam zrelu kožu i čini mi se prikladnom. Vidjet ću hoće li tamne mrlje s vremenom izblijedjeti. Za sada sam zadovoljna.
Isprva sam bila oduševljena ovim proizvodom, imam masnu kožu sklonu aknama, ali nakon nekog vremena osjećam zatezanje kože. Odličan je za dan ispod šminke, ali navečer mojoj koži treba nešto hranjivije.
Ova krema s mucinom i kolagenom mi se jako sviđa, iako joj nešto nedostaje u usporedbi s cosrxom. Veliki minus je što je samo u teglici i stoga je prilično rastezljiva, pa sam zbog toga skinula zvjezdicu. Ali duljim korištenjem prekrasno hrani i posvjetljuje kožu.
Preporučujem ovu kremu, moja koža se stvarno poboljšala redovitom upotrebom. Imam je već više od 2 mjeseca i još uvijek mi je ostalo otprilike pola proizvoda. Nakon korištenja, moja koža blista, a učinak traje 7 sati (nisam je koristila dulje).
Koristim kremu za lice protiv starenja Coxir Black Snail Collagen Cream i jako sam zadovoljna rezultatom. Krema sadrži pužev mucin i kolagen koji dobro hidratiziraju kožu i pomažu u održavanju njezine elastičnosti i zdravog izgleda. Imam suhu kožu, pa mi je važno da krema pruža dubinsku njegu - i ovaj proizvod odlično obavlja posao. Nakon korištenja, koža postaje mekša, glatkija i izgleda njegovanije. Tekstura je ugodna, dobro se razmazuje po koži i ne uzrokuje nelagodu. Lice nakon nje ima lijep, blago blistav izgled. Sveukupno, krema je ostavila vrlo pozitivan dojam - dobra opcija za hidrataciju i njegu suhe kože. Mislim da ću ponoviti kupnju 😊
Krema je odlična, ali vjerojatno više za mješovitu kožu. :) Ali inače odlična, lijepo se upija, ne ostavlja masni film.
Krema je rastezljiva (snail) ali se ne upija lako, tako da je pogodnija za noć jer ukoliko ju stavite kao zadnji korak jutarnje rutine, neće se dugo upiti i ako nastavite s SPF-om stvorit će se film koji se guli...
Od srca preporučujem ovu kremu, odlične teksture, nema alergija.
Svidjela mi se neobična konzistencija kreme. Svakako je hidratantna, ali sam osjećala da joj treba više omekšavanja. Koža mi nije bila suha, ali je osjećala malo zatezanje. Možda bi bila prikladnija za ljeto.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.