Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 9
Imam ga već više od 2 mjeseca i u kombinaciji s kremom i retinolom nakon redovite upotrebe vidim rezultate. Bore oko usana i očiju su mi nestale, ali dublje bore se još nisu puno promijenile. Inače, ima odličnu teksturu koja se ne razmazuje i brzo se upija.
Tražila sam serum s peptidima i odlučila sam isprobati ovaj. Uvjerio me kompleksan sastav i sadržaj EGF-a (faktora rasta) + peptida. Obećava regeneraciju i elastičnost, koju moja koža polako gubi s godinama. Serum je ugodan. Gel konzistencija se brzo upija u kožu, koja ne ostaje ljepljiva, već lijepo nahranjena. Kod prvih znakova starenja/prvih bora - odlično. Svakako ću ponovno kupiti.
Gel konzistencija, nanošenje pumpicom, bez mirisa, čini čuda na mojoj koži. Ne znam što je to, ali nakon korištenja seruma s Aqua Essence Toner Peptide 9 od Medi-Peela, moja koža je glatka, zategnuta, hidratizirana i ujednačena. Jako cijenim veličinu pakiranja. Imam puno od marke Coxir i marka me do sada nikada nije razočarala. Toplo preporučujem.
Serum ima gušću gelastu konzistenciju, tako da nigdje ne "bježi" i ne rasipa se. Cijenim i pakiranje s pumpicom. Lijepo se upija u kožu, ne ostavlja je ljepljivom ili masnom. Hidratizira i umiruje kožu, a budući da nije parfimiran, ne iritira kožu nepotrebno. Nisam ni primijetila da je začepio pore, naprotiv - pomaže ubrzati zacjeljivanje osipa i ožiljaka od akni. Ne dajem mu 5* jer me emocionalno nije "oduševio", ali svakako vrijedi probati i ugodna je i pristupačna verzija peptida za vašu dnevnu rutinu :)
Super ugodan serum. Ima prekrasnu gelastu konzistenciju koja se nevjerojatno brzo upija i nije ljepljiva. Koža ga praktički "popije" :) Moje lice ujutro izgleda hidratizirano i odmorno. Odlično je što ima pumpicu, što ga čini lakim za nanošenje.
Najbolji serum koji sam ikad koristila. Njegov nedostatak me čini nervoznom. Lice mi je nevjerojatno hidratizirano, a bore su se smanjile nakon dva mjeseca korištenja. Bez mirisa i ugodan za korištenje. Čudo!
Odličan serum, ima nevjerojatnu teksturu, odmah se upija i primijetila sam smanjenje finih linija na čelu nakon što sam ga iskoristila nakon pola pakiranja!! Preporučujem ga!!
Kupila sam emulziju i serum sa peptidima,na očišćeno lice nanesem emulziju i odmah nakon toga serum protiv starenja.Koža momentalno postaje zategnutija,koža se zateže i dobije se lijep ujednačen stakleni ten,tekstura je nije mastan, a onda nanesem hidratantnu kremu na lice.. Preporučam ga JA LI♥️VE Ksestre
Serum ima konzistenciju gela. Koža je nakon njega prekrasno meka i glatka. Ne gruda se i može se nanositi s drugim proizvodima. Moje prvo i pozitivno iskustvo s ovim brendom.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.