Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 25
Savršeno
Piling sam koristila prvi put i sigurno ću ga ponovno kupiti. Ugodno je hladan nakon nanošenja. Nakon ispiranja, kosa mi je bila prekrasno čista, imala je volumen kakav vjerojatno nikad prije nisam imala, a osjećaj na tjemenu je bio nevjerojatan. Tjeme mi se još manje mastilo.
Dobar piling, ugodno hladi, dobro uklanja masnoću i ostatke proizvoda, zaglađuje kosu, nije mi čak ni trebao regenerator poslije. Preporučujem ga!
Vrlo dobar proizvod, vlasište je rashlađeno, a nakon pranja kosa postaje vrlo mekana i lako se oblikuje. Svakako bih ponovno kupila 😊
Ne radim to prvi put, jako mi se sviđa postupak u kadi - opereš kosu šamponom, naneseš piling na korijen, naneseš masku na kosu i onda odeš u kadu, zagriješ je. Tako je dobar osjećaj rashladiti vlasište - to je super.
Nije mi prvi put da koristim piling, nisam još pronašla ništa bolje. Ovaj put sam uzela 20 ampula odjednom, jer znam da proizvod djeluje. Tijekom korištenja osjeća se ugodno peckanje na glavi, osvježavajući učinak. Nakon korištenja, vlasište se osjeća savršeno čisto, svježe, bez svrbeža i osjećaja "težine". Kosa dulje ostaje čista, postaje lomljiva i postoji osjećaj prave salonske njege kod kuće. Jako mi se sviđa što piling nije agresivan, ali istovremeno vrlo učinkovito čisti i uklanja ostatke stiliziranja i sebuma. Odmah možete rukama osjetiti da na vlasištu nema ostataka sebuma. Za mene je ovo obavezna faza u njezi kose. Ako tražite proizvod za dubinsko čišćenje vlasišta, onda vam iskreno preporučujem ovaj. Ne bojte se, ako na početku više kose opadne, opada ona koja je ionako trebala uskoro opasti. Učinak manjeg gubitka kose bit će, ali će postati vidljiv nakon par mjeseci. Koristim ga jednom svakih 5 dana. Puno vam hvala što ste ovaj alat učinili dostupnim.
Ovaj proizvod je fantastičan, obožavam ga, koristim ga već neko vrijeme. Nakon korištenja, kosa mi je mekana, lako se oblikuje, a vlasište mi je osvježeno. Mogu odgoditi pranje kose 🙂
Proizvod ne izaziva nikakve alergije na mom osjetljivom vlasištu, dubinski čisti i prekrasno uklanja mrtve stanice kože te ostavlja kosu mekšom nego što inače jest nakon pranja. Cijenim oblik i vrh aplikatora, koji omogućuje izravno nanošenje na vlasište kroz vlažnu kosu. Koristim ga jednom tjedno, još uvijek je to prvo pakiranje koje sam naručila isprobati (traje prilično dugo).
Ugodno hlađenje i piling za vlasište! Ne iritira, nije intenzivan! Toplo preporučujem 🥰❤️
Vrlo dobar piling. Ima ugodan miris i mentol koji osvježava.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.