Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 7
Nisam još primijetila nikakve rezultate. Ali krema definitivno ima ugodnu konzistenciju. Ne izaziva nikakve alergijske reakcije niti peckanje ispod očiju. Imam osjetljivu i zahtjevnu kožu. Brzo se upija i lijepo hidratizira. Nadam se da će doći do blagog smanjenja finih linija. Ali to će postati vidljivo tek s vremenom.
Kad sam ga kupila, svidjela mi se tekstura, iako se nije odmah upio. Nisam vidjela neke značajne promjene i stalno sam tražila nešto drugo. Ali nakon mjesec dana korištenja shvatila sam da je dugotrajan. Treba vremena! A rezultati se neće dugo čekati! Zaista je terapeutski! Nema wow efekt, ali donosi rezultate. Toplo ga preporučujem!
Ako volite guste kreme 30+, svidjet će vam se! Koristim ga drugi put, dobro zateže kožu, ekonomičan je, koža izgleda odmornije i zaglađenije.
Ovo je zaista jedina krema koja zaglađuje bore! Ne pretvara se, već hrani kožu i uz stalnu upotrebu minimizira bore! Imam 35 godina, moja majka 56, i djeluje na obje oduševljeno! Ovo mi nije prva teglica i neće biti zadnja! Daje blago sjajan završetak, ali bez ljepljivosti i ne previše.
Ovo je najbolja krema za oči koju sam ikad koristila. Nakon mjesec dana korištenja, vidim poboljšanje u kvaliteti kože, zaglađivanje finih linija i čvrstoću. Krema ima lijepu konzistenciju, ostavlja lagani sloj koji ne ostavlja neugodan osjećaj i zapravo je odlična ispod šminke. Obožavam ovu kremu!
"Kristerove kreme koristim već nekoliko mjeseci i oduševljena sam! Koža mi je postala mekana, dobro hidratizirana, a sitni nedostaci su nestali. Konzistencija je lagana, brzo se upija, a miris je nježan i ugodan. Svakako preporučujem!"
Jako mi se sviđa ova krema, ugodna je, ne peče za oči (nekima mi se to dogodilo), konzistencija gel-kreme je jako hranjiva, ostavlja blistav finiš do kraja dana, koristim je tek tjedan dana pa je prerano govoriti koliko je učinkovita. Posebno hvala! zbog velikog broja uzoraka, šokirana sam, niti jedna trgovina nije toliko izdržala.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.