Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 17
Ovu kremu sam kupila prvi put i jako mi se svidjela! (Priložena fotografija potpuno iskorištene teglice je dokaz za to 😁). Ima prekrasan sastav, ugodnu, ne tekuću, ali ni gustu kremastu strukturu, ugodan, nenametljiv, gotovo neprimjetan miris, a najvažnije - stvarno kvalitetno njeguje i hidratizira kožu, bez pretjerane ljepljivosti. Imam mješovitu kožu i koristila sam je ~4 mjeseca od studenog do ožujka uključivo. Planiram je ponovno kupiti na jesen (za ljeto ću isprobati neku drugu laganiju kremu), a i pokloniti je mami. Jedina mana je cijena. Ali kvalitetne kreme uvijek imaju višu cijenu. Preporučujem je
Izvrstan izbor za sve koji traže pouzdanu kremu za obnovu kožne barijere, umirenje i dugotrajnu hidrataciju bez nepotrebnih iritacija.
Odlična krema, ima tako posebnu želatinastu kremastu konzistenciju, umiruje kožu i dobro se upija. Moja koža je otpornija.
Prekrasno hidratizira, smiruje crvenilo i ubrzava zacjeljivanje zahvaljujući bakrenim peptidima. Savršeno za ovu zimu i za snažnu regeneraciju.
👍
Već sam ga kupila 3 puta, imam jako masnu kožu, ali savršeno pristaje, vrlo je lagan, ne otežava kožu i nema filma nakon nanošenja.
Koristim je već više od godinu dana, naručila sam je mnogo puta. Najbolja krema koju sam ikad koristila.
Preporučujem
Sviđa mi se tekstura koja je vrlo glatka i kremasta poput jogurta. Koža je hidratizirana i umirena nakon prvog nanošenja. Odličan učinak nakon noćnog nanošenja - sužene pore, glatkija i punija koža. Sve u svemu, odličan je, iako špatula ne bi škodila.
Volim naručivati kozmetiku na Ksisters stranici, veliki izbor brendova, brza dostava, a najljepše je što uvijek ima puno poklona i uzoraka, preporučam, naručit ću opet sigurno
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.