Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.




Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi


Recenzije – 5
Imam osjetljivu kožu oko očiju, često suhu zbog alergija. Ova krema umiruje i hidratizira. Gusta je, pa je dovoljna mala količina. Jako sam zadovoljna njome jer umiruje zategnutost, a hidrataciju osjećam i vidim.
Ublažava umor i otekline, uklanja fine bore
Vrlo dobro hidratizira i regenerira kožu ispod očiju, marka dr.solution 👍.
Dobra krema, dugo traje) Dobro vlaži.. Već ponovljeno 3 puta
Pišem recenziju nakon 2,5 mjeseca korištenja. Krema mi se svidjela. Dobro hidrira moju kožu i čini se da su bore izglađene. Naručit ću drugu tubu.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.