Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.

Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 11
Već dugo želim kupiti ovu masku. Koristim je kao zadnji korak u svojoj večernjoj rutini kako bih "zatvorila" svoju rutinu njege kože. Prilikom prvog nanošenja osjetila sam lagano peckanje, ali moja se koža brzo prilagodila i s naknadnim korištenjem se nije ponovilo. Moja je koža predivno hidratizirana i umirena. Predivno miriše. Zadovoljna sam njome. Preporučujem je!
Ooh, ovo je ljubav 🥰 Naručujem dvije teglice unaprijed. Jako dobro hidratizira, nema ljepljivosti.
Moj dermatolog mi je preporučio ovu masku. Odlična je! Za masnu, osjetljivu kožu! Ne otežava kožu, hidratizira i umiruje 🩷 pravo je čudo!
Nevjerojatna noćna maska. Koja je već pri kraju ❤️ Prilikom nanošenja osjeti se lagana hladnoća… maska nije ljepljiva, brzo se upija, nije ljepljiva, dobro hidratizira i umiruje. Naručit ću ponovno Imam masnu - osjetljivu kožu.🙃
Obožavam ovu noćnu kremastu masku. Ima ugodan hladan osjećaj na licu, osvježava i uklanja natečenost lica ujutro, a i dobro hidratizira. Ne koristim je svaki dan, ali kada znam da sljedeći dan trebam izgledati svježe, uvijek je koristim.
Cool s efektom hlađenja
Oduševljena sam ovom maskom. Koristim ga navečer i primijetila sam da mi je koža ujutro mekana i opuštena. Kada ga nanesem, osjetim efekt hlađenja, a miris se jedva osjeti. preporučam!
Dobro hidrira, koža je ujutro meka i ugodna. U početku, nakon nanošenja, osjeti se lagana hladnoća na koži, maska se brzo upija u kožu i ne ostavlja nikakvu ljepljivost. Mislim da ću opet naručiti☺️
Zaista vrlo ugodna konzistencija, kada se nanese na kožu, ujutro se osjeti lagana hladnoća, koža je glatka i elastična! Pokušala sam koristiti, kako neki savjetuju, tanak sloj kao noćnu kremu, ali ova opcija nije bila za mene. Svakodnevno korištenje na mojoj koži ostavlja otekline!
Ovu masku koristim svaku večer umjesto noćne kreme. Savršeno za masnu i mješovitu kožu, hidratizira, ograničava lučenje sebuma, liječi manje akne. Bez mirisa je i ne ostavlja masni film nakon nanošenja. Odmah nakon nanošenja možete osjetiti lagano peckanje od mentola koje brzo nestaje. preporučujem!
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.