Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 38
Oduševljena sam! Ovaj regenerator mi je kosu učinio nevjerojatno mekom, sjajnom i dubinski hidratiziranom. Odličan je za raspetljavanje zapetljaja, što olakšava raščešljavanje. Kosa mi izgleda lijepo i zdravo nakon korištenja. Predivan, suptilan miris je također veliki plus. Svakako ću se vratiti po još jednu bočicu. Toplo ga preporučujem.
Koristim ga već nekoliko mjeseci, ne bih rekla da mi je kosa hidratizirana ili u boljem stanju. Osobno mi se ne sviđa miris, suprotno mnogim recenzijama ovdje, nemojte se zavaravati. Miris me podsjeća na osvježivač za WC, ništa luksuzno ili ugodno. Očekivala sam više, neću ga ponovno kupiti.
Ugodan miris, kosa se lako raščešljava te je nahranjena i hidratizirana. Mogu samo preporučiti👍
Ovaj regenerator jako dobro hidratizira kosu. Nakon nanošenja, kosa je vrlo jednostavna za oblikovanje. Također, kosa se vrlo lako oblikuje nekoliko dana nakon korištenja regeneratora.
Nije loše, ali kod mene funkcionira samo s obrnutom tehnikom, inače imam osjećaj kao da ga ne mogu pravilno oprati i kosa mi ostane "masna".
Ovaj regenerator ispunjava svoju svrhu, nisam još pronašla bolji regenerator, hidratizira 8/10, jako je hidratantan, ali imam jako suhe vrhove nakon zime, pa moram koristiti i masku, inače mi ne bi bila dovoljna, a koristim i regeneratore bez ispiranja, tako da su stvarno hidratantni☺️
Obožavam ovaj regenerator, miriše prekrasno, prirodno. I čini moju kosu jako mekom i lijepom. Koristim ga već nekoliko mjeseci i još nisam ni do pola potrošila bočicu. Međutim, imam malo tanku kosu pa mi ne treba puno. Ali ipak, super dobar!! Svakako ću nastaviti koristiti ove proizvode 🥰
I kakvo je ovo čudo! Uz narudžbu sam dobila uzorak i pokušala sam ga staviti na sinovu kosu - kovrčava je, suha i ponekad nam je trebalo 45 minuta da je počešljamo... nakon korištenja ovog regeneratora bili smo gotovi za 5 minuta✨ Naručit ću cijelu bočicu 😁
Ovo je odličan regenerator. Imam kovrčavu, neposlušnu i vrlo suhu, oštećenu kosu. Koristila sam uzorak i bila sam oduševljena koliko mi je kosa mekana i lagana. Zato sam kupila bočicu. Nakon korištenja ovog regeneratora, kosa mi je elastičnija i hidratiziranija. Vidim rezultate. Svakako ću ga ponovno kupiti, zajedno sa šamponom.
Koristila sam sve vrste regeneratora, od Olaplexa do Moroccanoila, i moram reći da je ovo najbolji koji sam ikad probala, bez sumnje. Mekoća, volumen i sjaj koji ostavlja u mojoj kosi su spektakularni. Preporučujem ga za tanku, izbijeljenu ili kosu s pramenovima.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.