Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.


Tvoje fantastične Fotografije i Videozapisi










Recenzije – 13
Ostavio mi je vlasište čistim i kosa mi se ne masti tako brzo. Ostavlja lijep sjaj.
Imam jako masnu kosu, ovaj šampon mi je puno pomogao, a boca je velika pa dugo traje.
Unatoč nazivu na pakiranju, preporučuje se pranje kose ovim šamponom dva puta dnevno. Što točno ovaj šampon radi? Logično, trebao bi vas spriječiti da tako često perete kosu. Kao šampon je u redu, ali nema poboljšanja; kosa se jednako brzo zamasti.
Sviđa mi se šampon, kosa mi se osjeća lagano i jako je lijep.
Najbolji šampon za masnu kosu koji sam probala, bilo da je drogerijski ili parfumerijski. Šampon je nježan i ostavlja kosu mekom i nahranjenom, kosa se nakon njega osjetno manje masti, a pakiranje šampona dugo traje :)
Jako sam se veselila ovom šamponu. Nažalost, nisam primijetila razliku u mazanju kose. Čini mi se da su možda čak i malo masniji nego kod ostalih šampona pa ga ne bih preporučila za masćenje. Ali moram reći da mi kosa sada puno manje opada nego inače, a nakon svakog pranja dugo imam mirisnu i meku kosu. Nije potreban ni regenerator jer se kosa lijepo raščešljava i bez njega. Dapače, ne bih ga preporučila, jer ne zadovoljava osjećaj čistoće nakon pranja kose i nije nimalo pomogla kod masne kose.
Imam kovrčavu kosu, vrh se brzo masti, a donji jako kovrča. Na žalost, ovaj šampon mi nije nimalo pomogao, kosa mi je bila lošija nakon njega. Ne preporučam ga za ovaj tip kose.
U početku sam bila malo skeptična, ali pošto sam patila od gubitka kose, htjela sam isprobati ovaj šampon. Sretna sam što sam to učinila, jer sam vidjela da mi kosa sve manje opada nakon svakog pranja. Miris je malo neugodan ali se naviknete. Kupit ću ga ponovno jer je moja prva kupovina gotovo prazna.
Jako sam se razočarao. Odmah nakon prvog pranja glava me svrbi. Izdržala sam još tri pranja, možda..... Ali nažalost nije mi odgovarao ovaj šampon koji mi je dovoljan za 20€. Tako da osim masne kose sad imam i perut od nje... A u isto vrijeme, moja kosa je zapravo bila prekrasna, sjajna i bez kovrča. Tri dana nisam mogla ni glavu oprati. Ako stane i ako vas ne svrbi glava odmah nakon prvog pranja, onda ste pobijedili.
Imam gustu, finu i dugu kosu koja se brzo masti samo zato što je tako mekana i glatka. Zato ih svaku večer moram prati i sušiti fenom. No brend Daeng Gi Meori mi se jako svidio i nije mi prvi proizvod iz ove linije. Njihovi prirodni šamponi su vrhunski, ostavljaju moju kosu mekom, njegovanom i vrlo sjajnom. Ne nadražuje kožu, ne stvara perut. Miris šampona je orijentalno/azijski i topao baš kakav volim. Pomalo podsjeća na miris tamjana ili mirisnih štapića, ukratko, kao kada dođete u stvarno dobru čajanu s umirujućom atmosferom. 😊🙏🏻 Konzistencija je malo ljepljiva, ali to je u redu, barem nema opasnosti da mi doza slučajno ispadne s dlana tijekom pranja.😅 Ali novi dizajn i čep/pumpica bili su za mene pravi šok jer se pumpicom ne može upravljati! Prvo sam čak pomislila da sam dobila potpuno drugačiji proizvod. 😂 Ipak, tek nakon provjere EAN-a sam se smirila i shvatila da se radi samo o drugačijem izgledu istog proizvoda.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.