Ne mogu vjerovati da je još uvijek prazna!
Ako ste nešto već dodali, prijavi se da vidite stavke i dovršite kupnju.



Recenzije – 1
Ovaj tonik je nešto posebno. Unatoč mojoj osjetljivosti na mirise u proizvodima za njegu kože, uopće me nije iritirao. Tekstura je baršunasta, bogata vodom, koja kao da miluje kožu i hrani je, a miris je prekrasan. Sviđa mi se što se miris ne zadržava predugo nakon nanošenja i nježan je. Ambalaža je također prekrasna, osjećate se kao da ste kupili bočicu parfema, stvarno se isplati čuvati čak i nakon što se sadržaj potroši. Drago mi je što sam ga kupila. Toplo ga preporučujem svima. Vrijedi probati.
Ostanimo u kontaktu!
Poslat ćemo tebi popuste, nove artikle, K-beauty savjete za njegu kože.